0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ

Koncovému zákazníkovi nabízíme komplexní poradenství v oboru osvětlení, vypracování návrhů osvětlení,
projektů a realizaci inteligentní elektroinstalace.

Naše firma působí na slovenském trhu již více než 28 let a kromě maloobchodní činnosti se zabývá i distribucí světelné techniky a osvětlení. Zabýváme se dovozem a prodejem moderních designových svítidel různých stylů, jejichž přepracování jim dodává správnou atmosféru, která rozjasní Váš prostor.

Kvalita, zkušenosti, kreativnost, Vaše spokojenost:

Kreativní provedení, atraktivní design, kvalitní materiály, přijatelná cena a znalosti, jsou to co je vždy hlavní prioritou výběru sortimentu svítidel. Zkušenosti, mnohaletá praxe a znalost trhu ve spojení s těmi nejlepšími výrobci jsou zárukou Naší kvality a Vaší spokojenosti. Jsme přesvědčeni, že správná atmosféra a osvětlení, dokáží přeměnit běžnou domácnost na výjimečnou.

Kamenná provoz:

V Naší kamenné provozu o rozloze 650 m2, najdete široký výběr svítidel od těch nejjednodušších, až po ty nejluxusnější. Víme uspokojit přání i ty nejnáročnější zákazníky.

Projekty - návrhy osvětlení:

Prodejem se náš servis samozřejmě nekončí. Poskytujeme odborné poradenství, návrhy osvětlení v interiérech i exteriérech, technické výpočty osvětlení, jak pokud profesionální montáž svítidel (subdodavatelsky).

Internetový obchod:

Vytvořili jsme pro Vás i internetový obchod, pro zjednodušení nákupu svítidel, ve kterém můžete nakupovat přímo z Vašeho domova, pohodlně, jednoduše, a rychle.